SKO organizuje kiermasz książek.

SKO organizuje kiermasz książek.

Książki są jak towarzystwo, które sobie człowiek dobiera”. – to słowa wypowiedziane przez Monteskiusza.

Z propozycją wyboru takiego towarzystwa na majowe dni (i nie tylko) wystąpiło działające w naszej szkole SKO, organizując w Filii bibliotecznej w Lemanie Biblioteki Publicznej Gminy Turośl kiermasz książek. Akcję rozpoczęto 23 maja 2018 r. w przypadającym w tym dniu Światowym Dniu Książki i Praw Autorskich.

Zgromadzono wiele różnorodnych pozycji albumowych, książek z naklejkami dla najmłodszych oraz poezji dla dzieci. Każdy chętny mieszkaniec naszej wsi, czy uczeń naszej szkoły może nabyć za niewielką cenę wybrane pozycje. Książka może być doskonałym prezentem dla każdego i na każdą okazję.

Serdecznie dziękujemy Pani Dyrektor Biblioteki Publicznej Gminy Turośl oraz Paniom pracującym w naszej lemańskiej bibliotece za udostępnienie miejsca, bardzo życzliwe i chętne wsparcie naszej inicjatywy oraz wszelką pomoc w realizacji tego przedsięwzięcia.

Opiekunki SKO

Elżbieta Malczyk

Teresa Czyż

 

    

    

No Comments

Post A Comment